To jest demo sklepu. Zamówienia nie zostaną spełnione.

Mój koszyk

Mini Cart

Berg gokarty Jeep

Gokarty na pedały Berg Jeep

Marki Jeep nikomu chyba nie trzeba przedstawiać. Legenda motoryzacji, zgniłozielony kolor pasuje modelom tego producenta jak żadnym innym samochodom na świecie. Jeep kojarzy się z off roadem, zdobywaniem trudno dostępnych miejsc. Z kolei firma Berg to lider w produkcji niezawodnych, bezpiecznych gokartów dla dzieci. Co się stanie, gdy obaj giganci zdecydują się współpracować? Hit wśród zabawek – seria Berg Gokarty Jeep. Nie trzeba chyba dodawać, że pojazdy z tej linii budzą pożądanie nie tylko wśród dzieci, ale również ich rodziców.

Gokarty na pedały Berg wyglądają jak miniaturowe wersje Jeepa. Mają charakterystyczny kolor, logotyp i są terenowymi potworami. Koła z solidnym bieżnikiem sprawiają, że nie ma dla nich drogi nie do pokonania. Pojazdy są oczywiście wyjątkowo solidne i trwałe, jak na prawdziwe terenówki przystało. Szuter i wertepy nie robią na nich żadnego wrażenia. Zniosą wilgoć, błoto i piach. Do tego zostały stworzone! Niektóre mogą udźwignąć kierowcę ważącego nawet 100kg. Dodajmy do tego zwrotność i wygodne, regulowane siedzenia – otrzymujemy gokart doskonały.

Gokarty Berg Jeep to kilka wersji pojazdów dla różnych grup wiekowych. Znajdziesz wśród nich i lekkiego Jeepa dla trzylatka, i prawie pięćdziesięciokilogramowy pojazd, którym może poszaleć po błocie dorosły. Te większe wersje posiadają skrzynię biegów BFR, która umożliwia jazdę do tyłu, a więc zadowolą nawet tych najbardziej żądnych przygód w terenie. Jeśli więc znasz jakiegoś małego twardziela, który nie boi się pobrudzić, już dziś spraw mu wyjątkowy prezent.

Nie możemy odnaleźć pasujących produktów do zaznaczenia.