To jest demo sklepu. Zamówienia nie zostaną spełnione.

Mój koszyk

Mini Cart

Gokarty na pedały Berg

Gokarty Berg

Gokarty na pedały Berg podbiły serca dzieci i ich rodziców. Są świetną alternatywą dla klasycznych rowerów. Dają dużą stabilność podczas jazdy, ryzyko przewrócenia się dziecka jest minimalne. Mocna konstrukcja praktycznie uniemożliwia maluchowi zniszczenie pojazdu. Jeśli szukasz sprzętu wykonanego z najwyższej jakości surowców, który posłuży przez lata Twojemu maluchowi, zapoznaj się z naszą ofertą!

Produkty w naszym sklepie cechują dwie rzeczy: bezpieczeństwo i solidność wykonania. Współpracujemy tylko z producentami znanych marek, którzy mogą poszczycić się wieloletnim doświadczeniem w branży i pozytywnymi opiniami firm testujących zabawki. Wszystkie zabawki ogrodowe, które oferujemy, muszą przejść szereg badań i spełnić europejskie normy bezpieczeństwa. Gokarty na pedały Berg są szczególnym typem zabawki. Pozwalają dziecku poruszać się szybciej. Zależy nam więc, aby ich konstrukcja utrzymywała malucha stabilnie na siedzeniu, a wszystkie detale były dopasowane do małych nóżek i rączek. Gokarty Berg projektowane są na lata. Są niezwykle odporne na zniszczenia, cierpliwie znoszą nawet najbardziej intensywne zabawy. To, co odróżnia je od tanich produktów z supermarketu to chociażby możliwość zakupienia części zamiennych i ciekawych akcesoriów, jeśli maluch będzie chciał tuningować swoje własne cztery kółka.

W naszej ofercie na pewno znajdziesz produkt dopasowany do Twoich oczekiwań. Oferujemy gokarty Berg stworzone z myślą o najmłodszych użytkownikach – lekkie, małe, dostosowane nawet dla dwulatków. Jeśli szukasz czegoś dla starszaka, zapoznaj się z linią gokartów Berg dedykowanych dla dzieci od 3 do 8 lat. Dzięki możliwości regulacji rosną wraz z dzieckiem. Nie musisz się martwic również o design. Możesz wybierać pomiędzy klasycznymi gokartami w stonowanych kolorach, jak i modelami mocno zapadającymi w pamięć, przypominającymi wojskowego Jeepa, czy sportowe Ferrari. Oczywiście znajdziesz u nas też gokarty dla nastolatków. Większe i cięższe modele spełnią nawet najbardziej wygórowane oczekiwania dwunastolatka i będą dobrą szkołą jazdy przed przesiadką na „dorosły” gokart z silnikiem. Gokart Berg dedykowany dla starszych dzieci świetnie poradzi sobie także z osobą dorosłą. Rodzice, którzy choć raz wsiedli na gokarta na pedały zazwyczaj chcą kupować drugi model – tym razem dla siebie, by razem z dzieckiem wybierać się na bezpieczne, ale pełne frajdy wycieczki.

W naszym sklepie oferujemy także gokarty na pedały dla dorosłych. Są one idealnym wyborem dla osób, które ze względu na stan zdrowia nie radzą sobie z jazdą na zwykłym rowerze. Gokart jest o wiele stabilniejszy, wygodniejszy a przez to bezpieczniejszy np. dla starszych osób, które boją się upadku z roweru. Jazda nim daje większe możliwości przedostania się przez trudne nawierzchnie i jest o wiele bardziej komfortowa!

Spraw dziecku radość kupując mu pierwszy w życiu gokart na pedały! Niech poczuje swój pierwszy wiatr we włosach i frajdę, jaką daje współpraca człowieka z maszyną. Maluch, który jeździ gokartem na pedały uczy się zachowania pojazdu na różnych rodzajach podłoża, oraz zasad manewrowania nim. Rozwija swój zmysł przestrzenny i ćwiczy koncentrację. Chociaż wydaje się to nierealne, Twój dzisiejszy zakup zaprocentuje za kilkanaście lat, gdy dziecko zdecyduje się zapisać na kurs prawa jazdy. Wzbudź w nim pasję do motoryzacji i pozwól zdobywać pierwsze doświadczenia za kółkiem! Jeśli masz wątpliwości jaki model gokarta wybrać, skontaktuj się z obsługą naszego sklepu. Z przyjemnością wyjaśnimy Ci różnicę między poszczególnymi modelami Berga i doradzimy najlepszy wybór.

Siatka Lista

Produkty 1-12 z 66

Ustaw kierunek malejący
Siatka Lista

Produkty 1-12 z 66

Ustaw kierunek malejący