To jest demo sklepu. Zamówienia nie zostaną spełnione.

Mój koszyk

Mini Cart

Berg gokarty dla dorosłych

Gokarty na pedały dla dorosłych Berg

O tym, że gokarty na pedały Berg są wspaniałymi zabawkami dla dzieci, wiedzą wszyscy. Na rynku dostępnych jest wiele różnokolorowych modeli zarówno dla maluszków, jak i starszaków. Jednak rzadko kiedy mówi się o tym, że gokarty na pedały to także fantastyczna zabawka dla dorosłych. A dorośli nie mają się czego wstydzić!

Z jazdy gokartem na pedały czerpią oni dokładnie te same korzyści, co dzieci. Spędzają aktywnie czas na świeżym powietrzu, dbają o swoją kondycję i stawiają sobie coraz to nowsze wyzwania. Osoby, które nie przepadają za jazdą na niewygodnym rowerze lub ze względów nie mogą na nim jeździć, powinny śmiało wskakiwać na gokart. Wygodne siedzisko i stabilna pozycja powalają na wielogodzinne wycieczki po okolicy, bez bólu lędźwi, pośladków czy nadgarstków. Jada gokartem jest przyjemna, pozwala w stu procentach zrelaksować się. Kierowca nie musi skupiać się na utrzymywaniu równowagi jak na rowerze i na czujnym wypatrywaniu drobnych przeszkód na drodze przed sobą. Na gokarcie naprawdę bardzo ciężko jest się przewrócić!

Gokarty dla dorosłych Berg są też chętnie kupowane przez rodziców małych dzieci, którzy wybierają się z nimi na przejażdżki. Wspólne pedałowanie to prawdziwa przygoda umacniająca więzi pomiędzy rodzicem a szkrabem. Maluch nabiera pewności siebie gdy widzi obok siebie tatę poruszającego się takim samym pojazdem.

Czym kierować się przy wyborze gokarta dla dorosłej osoby? Przede wszystkim wagą kierowcy, do jakiej przystosowany jest dany pojazd. Część gokartów dedykowana jest dla dzieci i dorosłych. Te modele muszą być na tyle lekkie, aby poradziły sobie z nimi również wątłe pięciolatki, dlatego przeważnie dopuszczają mniejsze obciążenie maksymalne. Jednak niektóre modele są stworzone głównie do przewozu dorosłych i wśród nich można znaleźć coś dla siebie, nawet jeśli niechcący przybyło nam kilka kilo.

Ciekawostką są gokarty wieloosobowe. To pojazdy, na których na weekendową wycieczkę może wybrać się cala rodzina. Mogą mieć dwa, a nawet cztery siedziska.

Na co jeszcze zwrócić uwagę przed zakupem? Oczywiście na design! Jedni dorośli wolą klasyczne gokarty, nie wyróżniające się niczym szczególnym, inni z koeli wybiorą pojazd stylizowany na wojskowego Jeepa lub potężny traktor. Warto poczytać co nieco o dodatkowych funkcjach danego modelu, np. czy posiada on skrzynię biegów umożliwiającą jazdę do tyłu.

Jeśli masz wątpliwości, jaki gokart wybrać dla siebie, skontaktuj się z obsługą naszego sklepu. Rozwiejemy wszystkie twoje wątpliwości i pomożemy wybrać model najlepiej spełniający Twoje oczekiwania.

Siatka Lista

Produkty 6

Ustaw kierunek malejący
 1. Gokart elektryczny na pedały BERG Hybrid E-BFR niebieski
 2. Berg XL B.Super Blue BFR
  Brak w magazynie
 3. Berg XL B.Super Red BFR
  Brak w magazynie
 4. Berg XL B.Super Yellow BFR
 5. Gokart na pedały dla dorosłych BERG Extra Sport BFR czerwony
  Brak w magazynie
 6. Gokart na pedały dla dorosłych BERG X-ite BFR
Siatka Lista

Produkty 6

Ustaw kierunek malejący