To jest demo sklepu. Zamówienia nie zostaną spełnione.

Mój koszyk

Mini Cart

Berg gokarty Buzzy

Gokarty na pedały Berg Buzzy

Szukasz pierwszego gokarta dla swojego malucha? Poznaj serię gokartów Berg Buzzy! Zostały stworzone specjalnie dla najmłodszych fanów prędkości. Są uroczymi, miniaturowymi wersjami prawdziwych gokartów. Jednak nie daj się zwieść ich niewinnemu wyglądowi. To w dalszym ciągu gokarty z krwi i kości, które z Twoim maluchem na grzbiecie potrafią przejechać niejeden trudny teren. Są szybkie, zwrotne i rozbudzają w dzieciach zamiłowanie do jazdy za kierownicą. Gokart to pojazd stworzony dla maluszków, dla których jazda na rowerze to jeszcze zbyt skomplikowany temat. Gokarty na pedały Berg nie wymagają umiejętności balansowania ciałem, a nauka jazdy nimi to chwila. Pozwalają najmłodszym na beztroską, komfortową zabawę.

Kolekcja Berg Buzzy jest dedykowana najmłodszym dzieciom, w wieku od 2 do 5 lat. Gokarty ważą tylko 7kg, są więc niezwykle poręczne do zabrania ze sobą np. na wakacje, gdzie maluch może wybrać się z rodzicami na przejażdżkę rowerową, jadąc swoim własnym, czterokołowym sprzętem. Dzięki tak małej wadze są również bezpieczne dla maluchów. Nie musisz się martwić, że pojazd boleśnie przygniecie dziecko w razie upadku. Bezpieczeństwo zabawek jest zresztą najbardziej rozpoznawalną cechą pojazdów Berg.

Wszystkie zabawki Berg przechodzą szereg specjalistycznych testów, zarówno w miejscu produkcji, jak i u niezależnych opiniodawców. Posiadają europejskie certyfikaty bezpieczeństwa. Wszystkie gokarty budowane są tak, aby zapewnić maluchowi jak największe bezpieczeństwo podczas zabawy. Ruchome i ostre elementy ukryte są pod obudową pojazdu, z daleka od rączek i nóżek dziecka. Pedały i kierownica rozstawione są tak, aby zapewniać maluchowi podparcie nawet podczas przejeżdżania najostrzejszych zakrętów. Gokarty mają tak rozłoży ciężar, aby były stabilne, a przewrócenie się na nich jest prawie niemożliwe.

Zwróć uwagę na stylistykę gokartów. Każdy model ma swój charakter i swoich amatorów. Urocze biało-różowe gokarty z koszyczkami przy kierownicy to oczywiście ulubiony model dziewczynek, chociaż wiele z nich chętniej wsiada na gokarta stylizowanego na Fiata 500. Również chłopcy znajdą coś dla siebie. Gokarty dedykowane dla nich mają wygląd nawiązujący do stylistyki sportowych samochodów. Ale swoich fanów ma również gokart przypominający ciągnik John Deere. To prawdziwy bestseller. Spraw swojemu malcowi radość i pozwól mu złapać bakcyla, którego być może będzie pielęgnował przez lata, aż kiedyś usiądzie w prawdziwym gokarcie z silnikiem. Spraw mu gokart na pedały z serii Berg Buzzy, aby już dziś zaczął ćwiczyć swój refleks i szlifować technikę jazdy po różnych nawierzchniach!

Siatka Lista

Produkty 5

Ustaw kierunek malejący
  1. Gokart dla dzieci BERG Buzzy Nitro
  2. Gokart na pedały BERG Buzzy Sahara
    Brak w magazynie
  3. Gokart na pedały BERG Buzzy Fiat 500
  4. Gokart na pedały BERG Buzzy Beatz
  5. Gokart na pedały BERG Buzzy Rubicon
Siatka Lista

Produkty 5

Ustaw kierunek malejący